rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

KPD 604

Strona główna  »  Artykuły  »  KPD 604


KPD 604
Model KPD 604 to obecnie jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku, służących do budowy profesjonalnych aplikacji CCTV. Rejestrator cyfrowy KPD 604 doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie wymagana jest rejestracja obrazu z dużą prędkością i wysoką jakością obrazów.
Urządzenie pracuje w trybie TRIPLEX. Dzięki zastosowaniu tej technologii użytkownik może jednocześnie podglądać obrazy w trybie rzeczywistym, odtwarzać nagrania archiwalne oraz rejestrować obrazy z 4 kamer przemysłowych z prędkością 100 klatek na sekundę. Wszystkie materiału wideo poddawane są kompresji MPEG4, po czym są zapisywane na dwóch wewnętrznych dyskach twardych o pojemności maksymalnej 750 gigabajtów każdy. Duża przestrzeń dyskowa oraz kompresja MPEG4 pozwalają na prowadzenie rejestracji wizji przez bardzo długi okres czasu. Warto także wspomnieć iż rejestrator cyfrowy KPD 604 posiada wbudowany interfejs sieciowy Ethernet RJ-45, dzięki któremu urządzenie może być zdalnie sterowane z poziomu sieci komputerowej. Operator systemu dozorowego zbudowanego w oparciu o rejestrator KPD 604 może prowadzić zapis wizji i fonii w czterech trybach:

- ręczny – użytkownik sam decyduje co i kiedy rejestrator ma zapisywać,
- detekcja ruchu – urządzenie samodzielnie zaczyna rejestrować obrazy w momencie wykrycia ruchu,
- kalendarz – rejestracja odbywa się o ściśle określonych dniach i godzinach,
- alarmowy – urządzenie automatycznie zaczyna rejestrować obrazy w momencie wystąpienia zjawiska alarmowego.

Rejestrator cyfrowy KPD 604 doskonale nadaje się do zarządzania systemami dozorowymi w biurach, firmach, domach czy też magazynach.