rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Gotowe zestawy monitoringu – jak wybrać odpowiedni zestaw dla siebie? Wstęp Gotowe zestawy monitoringu to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań służących do zwiększenia bezpieczeństwa w różnego rodzaju obiektach. Zestawy te są skomponowane z różnych elementów, które razem tworzą kompleksowy system do monitorowania wizyjnego. Warto zwrócić uwagę na gotowe zestawy LC Security, a w szczególności na model LC-Zestaw IP STD 5MpX, który jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują solidnego i niezawodnego systemu monitoringu wizyjnego.
Czym jest skrót DVR ?   DVR to skrót od angielskiego Digital Video Recorder , czyli cyfrowy rejestrator wideo. Jest to urządzenie, które umożliwia nagrywanie i przechowywanie obrazów oraz dźwięków z kamer monitoringu w czasie rzeczywistym.
Byłeś świadkiem zajścia wypadku drogowym? Niezasłużenie otrzymałeś mandat lub poniosłeś inną stratę finansową? Chcesz udowodnić swoją wersję zdarzeń policji lub przed sądem? Jeśli tak to potrzebujesz wysokiej jakości kamery samochodowej, dzięki której będziesz mógł rejestrować wszystko to co dzieje się na drodze. Doskonale sprawdzi się tu kamera do samochodu LC-671C, którą stworzono z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach wideorejestratorów samochodowych.
Dzięki CTR PARTNER opinie zapoznasz się z najlepszymi urządzeniami służącymi do budowy zarówno tradycyjnych (analogowych), jak i nowoczesnych (sieciowych) systemów telewizji dozorowej. Opiniujemy kamery przemysłowe, rejestratory, oprogramowanie oraz inne urządzenia, z jakimi można się spotkać w tego typu systemach zabezpieczeń.
Z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników systemów monitoringu IP, firma LC Security wprowadziła do swojej oferty nowy, ekonomiczny rejestrator sieciowy NVR LC-8132NVR, który dzięki zgodności ze specyfikacją ONVIF, pozwala na budowę systemów telewizji przemysłowej IP korzystających z kamer sieciowych i kamer megapikselowych różnych producentów. Podstawową zaletą użytkową tego 8-kanałowego rejestratora IP jest możliwość ciągłej i niezwykle stabilnej pracy przez całą dobę (obsługa dysku HDD SATA o pojemności do 3TB, niezawodny system operacyjny LINUX Embedded, mikroprocesor Hi3520A).
Hybrydowe systemy monitoringu wizyjnego wymagająca zastosowania urządzeń rejestrujących i zarządzających, które będą zapewniały jednocześnie obsługę dla tradycyjnych, analogowych kamer telewizji przemysłowej, jak i nowoczesnych kamer sieciowych, dostarczających obraz w jakości HD i Full HD. W przypadku malej i średniej wielkości obiektów, doskonale sprawdzi się nowej generacji rejestrator hybrydowy LC-SDVR-88 LC Security, który charakteryzuje się łatwą instalacją oraz intuicyjną obsługą i wygodnym zarządzaniem systemem nadzoru wideo.
LC-4000NVR LC Security to 4-kanałowy rejestrator sieciowy IP, który stworzono na potrzeby niedużych systemów nadzoru wideo IP, w których konieczne jest rejestrowanie obrazów w rozdzielczości HD w czasie rzeczywistym. Ze względu na te właściwości użytkowe, rejestrator IP LC-4000NVR jest szczególnie polecany do budowy skutecznych w działaniu systemów monitoringu IP dla sklepów, biur, przedszkoli, domów jednorodzinnych, magazynów, itp.
Rejestrator DVR BCS-2404HF-S to profesjonalne urządzenie CCTV, które zaprojektowano na potrzeby wymagających systemów monitoringu wizyjnego dla dużych obiektów. Dzięki licznym rozwiązaniom technologicznym, rejestrator cyfrowy BCS-2404 HF-S jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Ze względu na swoją konstrukcję, doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których zakłada się obsługę do 24 kamer przemysłowych oraz 16 kanałów audio.
Rejestratory cyfrowe Bosch serii 600 to grupa zaawansowanych technologicznie urządzeń, które charakteryzuje duża łatwość użytkowania oraz gotowość do pracy natomiast po rozpakowaniu. Rejestratory cyfrowe obrazu i dźwięku Bosch serii 600 ze względu na swoje cechy użytkowe, idealnie nadają się do budowy skutecznych i niezawodnych w działaniu instalacji nadzoru wideo dla wymagających obiektów.
8-kanałowy rejestrator cyfrowy BCS-3108 to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na budowę efektywnych i ekonomicznych systemów nadzoru wideo dla średniej wielkości obiektów. Podstawową cechą użytkową omawianego produktu jest możliwość zapisu obraz z maksymalnie 8 kamer przemysłowych oraz rejestracja dźwięku z 4 źródeł fonicznych.
Rejestrator cyfrowy DVR w wersji BCS-1604HF-A to profesjonalny produkt CCTV, zaprojektowany pod kątem pracy w dużych systemach nadzoru wideo, od których wymaga się wysokiej jakości nagrań wideo oraz niskich kosztów eksploatacji. Model BCS-1604HF-A pozwala na zapis obrazu z 16 kamer przemysłowych oraz nagrywanie dźwięku z 4 źródeł audio.
AVTECH AVC-DR046 to nowość na rynku rejestratorów cyfrowych, która od razu zyskała w oczach licznych użytkowników. Rejestrator cyfrowy z serii AVTECH AVC-DR046 został zaprojektowany z myślą o budowie małych lecz efektywnych w działaniu systemów nadzoru wideo, w których konieczne jest uzyskiwanie nagrań wideo wysokiej jakości oraz zdalny podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie.
Wielokanałowy rejestrator cyfrowy DVR w wersji LC-1616 to jedna z ciekawszych propozycji na budowę dużych systemów telewizji przemysłowej. Rejestrator cyfrowy LC-1616 rewelacyjnie łączy jakość, funkcjonalność działania, wygodę obsługi oraz niezawodność. Ponadto, jest dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie, co sprawia że chętnie sięgają po niego instalatorzy systemów telewizji przemysłowej.
LC-8008 LC Security to klasowy rejestrator cyfrowy, który charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, niezawodnością działania oraz niskimi kosztami obsługi. Ze względu na swoje walory użytkowe, rejestratory cyfrowe LC-8008 znajdują zastosowanie w średniej wielkości obiektach, w których duży nacisk kładzie się na wysoką jakość i płynność nagrań wideo.
BCS1604LE-A to 16-kanałowy rejestrator DVR , którego specyfikacja techniczna pozwala na efektywne prowadzenie nadzoru wizyjnego w rozbudowanych systemach wizyjnych. Rejestrator BCS1604LE-A obsługuje wiele nowoczesnych technologii, które niezwykle korzystnie wpływają na jakość prowadzonego nadzoru wizyjnego.
LC-4004 firmy LC Security to profesjonalny, 4-kanałowy rejestrator cyfrowy z kompresją H.264, który idealnie nadaje się do budowy niedużych lecz efektywnych w działaniu systemów telewizji przemysłowej. Idealny dla sklepów, domów jednorodzinnych i małych przedsiębiorstw.
Przedstawiamy Państwu wielokanałowy rejestrator hybrydowy z serii BCS-1604HE-U, który doskonale nadaje się do zastosowania w średnich i dużych systemach telewizji przemysłowej. Ze względu na możliwość współpracy zarówno z kamerami analogowymi, jak i sieciowymi IP, rejestrator hybrydowy z serii BCS-1604HE-U doskonale sprawdza się w miejscach, w których istniejące instalacje analogowe chcemy rozbudować o kamery IP.
BCS-0404LE-AS to zaawansowany technicznie rejestrator cyfrowy, który dzięki możliwości obsługi do 4 kamer przemysłowych rewelacyjnie sprawdza się w niedużych systemach telewizji przemysłowej. Dodatkowo prezentowany produkt posiada 2 wejścia audio, dzięki którym możemy prowadzić akustyczny monitoring.
Rejestratory cyfrowe z serii BCS0804HE-T to zaawansowane technicznie urządzenia elektroniczne, które zostały stworzone z myślą o pracy w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej CCTV. Rejestrator cyfrowy BCS0804HE-T zapewnia obsługę najlepszego formatu wideo H.264, który poprzez ograniczenie zapotrzebowania na pamięć dysków oraz na przepustowość łączy, pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji systemów nadzoru wideo.
BCS-1604HE-T to profesjonalny 16-kanałowy rejestrator cyfrowy z kompresją H.264, który dzięki możliwości zapisu obrazu w wysokiej jakości oraz innym ciekawym rozwiązaniom, doskonale sprawdza się w rozbudowanych systemach telewizji przemysłowej. Rejestrator cyfrowy ze względu na liczbę kanałów audio/wideo (po 16) BCS-1604HE-T pozwala na tworzenie systemów wizyjnych, zapewniających jednoczesny nadzór wideo oraz monitoring akustyczny.
GV-DVR to profesjonalne karty do monitoringu , które dzięki zgodności z najnowszymi standardami CCTV pozwalają na budowę profesjonalnych i efektywnych systemów nadzoru wizyjnego. Wszystkie karty komputerowe DVR w ofercie marki Geovision są wspierane przez najlepsze na świecie oprogramowanie do zarządzania systemami wizyjnymi, które oprócz bardzo wysokiej funkcjonalności cechuje się częstymi aktualizacjami, co sprawia, że jest w stanie obsługiwać nowoczesne urządzenia dozorowe.
BCS-DVR0404LN to najwyższej klasy cyfrowy rejestrator wizji z wbudowanym interfejsem sieciowym oraz nowoczesnym kodekiem obrazu H.264. Kompresja rejestrowanych obrazów za pomocą kodeka H.264 pozwala na zredukowanie kosztów archiwizacji danych nawet o 30% w porównaniu ze standardem MPEG-4.
Karty komputerowe GV 1120/12 PCI-E Geovision stanowią doskonałą alternatywę dla samodzielnych rejestratorów cyfrowych. Seria GV-DVR została opracowana specjalnie z myślą o użytku we współczesnych systemach telewizji przemysłowej, dzięki czemu cechuje się wysoką jakością zapisu obrazów i dźwięków oraz szeregiem funkcji poprawiających skuteczność prowadzonej obserwacji.
ENVR4GV Geovision to profesjonalne rejestratory IP, których konstrukcja pozwala na zapis obrazu i dźwięku z 4 kamer IP. Rejestratory sieciowe z serii ENTERPRISE NVR4GV zostały przystosowane jedynie do współpracy z kamerami IP i innymi produktami firmy Geovision.
Rejestrator cyfrowy obrazu i dźwięku z serii AVC-785ASV doskonale łączy w sobie wysokie parametry zapisu sygnałów audio/video z łatwą obsługą i możliwością zdalnego podglądania obrazów za pomocą sieci LAN/WAN/Internet. Ze względu na atrakcyjną cenę rejestrator cyfrowy AVC-785ASV jest doskonałą alternatywą dla 8-kanałowej karty DVR.
Rejestrator cyfrowy H.264 z serii AVC-792 / CPD-792 SATA II to doskonałe połączenie jakości, niezawodności, funkcjonalności oraz bardzo atrakcyjnej ceny. Ze względu na swoją specyfikację techniczną urządzenie rewelacyjnie sprawdza się w niedużych lecz wymagających systemach telewizji przemysłowej.
KPD-676 SATA to profesjonalny rejestrator DVR przeznaczony do pracy w systemach telewizji przemysłowej średniej wielkości. Rejestratory cyfrowe z serii KPD676 SATA oferują zarówno zapis sygnałów wizyjnych, jak i sygnałów fonicznych.
AVC-790/KPD671 to zaawansowany technicznie rejestrator cyfrowy, który za sprawą swojej konstrukcji znajduje zastosowanie w wymagających systemach telewizji przemysłowej. Rejestratory DVR AVC-790/KPD671 zostały zaprojektowane z myślą o niedużych systemach telewizji przemysłowej, w których oprócz wysokiej jakości obrazu ceni się wydajność i stabilność pracy.
System kontroli rejestratora RIFATRON iMDVRS 1648 został wyposażony w zdalny dostęp, a obsługa interfejsów sieciowych pozwala na zdalne monitorowanie obiektów poprzez sieć komputerową LAN/WAN/Internet. Korzystna specyfikacja techniczna sprawia, że rejestrator cyfrowy RIFATRON iMDVRS 1648 jest częstym elementem profesjonalnych instalacji monitoringu CCTV.
Komputerowy zapis obrazu to nowoczesna forma rejestracji danych z kamer we współczesnych systemach telewizji dozorowej. Światowym liderem w produkcji tego typu rozwiązań jest firma GeoVision, która niejednokrotnie za swoje produkty była honorowana prestiżowymi nagrodami z branży security.
Rejestratory DVR z serii KPD-672 SATA to nowość na rynku urządzeń CCTV, przeznaczonych do budowy profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego dla małych obiektów. Model KPD-672 SATA jest następcom popularnego rejestratora CPD561 VGA i podobnie jak on pozwala na zapis obrazu jednocześnie 4 kamer w czasie rzeczywistym.
Karty komputerowe GV1240 GeoVision to urządzenia do zapisu obrazów i dźwięku w średniej i dużej wielkości instalacjach monitoringu wizyjnego. Karty DVR GV1240 Combo dostępne są w dwóch wersjach, odpowiednio z 8 i 16 kanałami wideo, służącymi do podłączenia kamer przemysłowych.
DigiGuard DG 0412 to profesjonalny rejestrator cyfrowy przeznaczony do pracy w małych aplikacjach monitoringu wizyjnego. Rejestratory do monitoringu wizyjnego z serii DigiGuard DG 0412 cechują się bardzo dobrymi parametrami pracy.
BCS DVR0404LN to profesjonalny rejestrator H264 , który ze względu na 4 kanały wideo doskonale nadaje się do tworzenia niewielkich lecz zaawansowanych systemów monitoringu wizyjnego. Rejestrator H264 z serii BCSDVR0404LN idealnie łączy sprawdzone rozwiązania z nowościami technologicznymi z zakresu przetwarzania obrazów.
Rejestrator AVC 760 / CPD 560 to doskonała propozycja dla osób, które chcą w niedrogi sposób zbudować profesjonalny system monitoringu w domu, biurze, firmie lub sklepie. Prezentowane urządzenie jest obecnie najczęściej wybieranym 4-kanałowym rejestratorem na polskim rynku urządzeń CCTV.
Hurtownia CCTV . AVC 787D to profesjonalny i zaawansowany technologicznie rejestrator do monitoringu wizyjnego, który daje ogromne możliwości nagrywania, ponieważ został wyposażony w 16 kanałów wideo oraz 4 kanały audio.
KPD 604 to profesjonalny 4-kanałowy rejestrator cyfrowy, pracujący w pełnym trybie TRIPLEX. Rejestrator DVR z serii KPD 604 pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości obrazy oraz wysokiej dynamiki nagrania wideo.
Karty DVR z serii GV1480 GeoVision służą do cyfrowego zapisu obrazu z 16 kamer przemysłowych, a także dźwięku z 16 źródeł fonicznych. Karty GV1480 GeoVision rewelacyjnie nadają się do tworzenia bardzo dużych systemów telewizji przemysłowej.
Karta komputerowa GV 2004 to profesjonalny rejestrator CCTV, stworzony z myślą o pracy w najbardziej wymagających systemach monitoringu przemysłowego. Karta DVR GV 2004 pozwala na rejestrowanie obrazów z 4 kamer CCTV oraz dźwięku z 4 mikrofonów.
Sklep CCTV www.geovision.pl przedstawia profesjonalna kartę DVR z serii GV 650 marki GeoVision. Karta GV650 idealnie nadaje się do pracy w średniej i dużej wielkości systemach monitoringu przemysłowego.
GV 800 firmy GeoVision to profesjonalny cyfrowy rejestrator obrazu i dźwięku w postaci komputerowej karty DVR . Model GV 800 służy do zapisu obrazu z maksymalnie 16 kamer (liczba wejść wideo uzależniona od wersji karty) oraz dźwięku 4 mikrofonów.
GV600 / 4 firmy GeoVision to wysokiej klasy karta DVR służąca do zapisu obrazu z 4 kamer przemysłowych z prędkością 25 klatek na sekundę w systemie PAL lub 30 klatek na sekundę w systemie NTSC. Karta GV 600 zapisuje obrazy w wysokiej rozdzielczości, co gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu.
XQ1600 to kolejny rejestrator cyfrowy z serii XQ, przystosowany do pracy w dużych systemach monitoringu dozorowego. Rejestrator XQ1600 został wyposażony w kilka elementów zapewniających długi czas archiwizacji danych.
Wielokanałowe rejestratory cyfrowe z serii DG0824 firmy DigiGuard stanowią doskonałą propozycję na zapis obrazu i dźwięku w średniej wielkości instalacjach monitoringu CCTV. Seria DG0824 oferuje cyfrowy zapis obrazu z 8 wejść wideo oraz dźwięku z 4 wejść audio.
CTR Partner prezentuje państwu wysokiej klasy rejestrator DVR XQ900, który został odpowiednio zaprojektowany z myślą o pracy w wymiarze 24h na dobę. Model XQ 900 został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, czyniących z rejestratora rewelacyjne narzędzie do zapisu obrazów i dźwięków w średniej wielkości instalacjach telewizji dozorowej.
BCS-1604GBEH to wielokanałowy rejestrator obrazu i dźwięku, zaprojektowany na potrzeby najbardziej wymagających systemów monitoringu przemysłowego. Model BCS-1604GBEH oferuje cyfrowy zapis z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii kompresji.
AVC-763 to 4-kanałowy rejestrator wizji z możliwością także zapisu fonii z jednego źródła fonicznego. Największym atutem rejestratora DVR z serii AVC-763 jest wyjątkowo atrakcyjna cena.
AVC760 SATA to wysokiej klasy profesjonalny rejestrator wizji, który został specjalnie dostosowany do pracy w nowoczesnych systemach monitoringu przemysłowego. Model AVC760 SATA został zaopatrzony w cztery wejścia wideo (BNC) oraz jedno wejście audio.
Rejestrator bezprzewodowy pracujący w paśmie wysokich częstotliwości 2,4GHz. Dzięki pracy w tym paśmie częstotliwości, rejestrator bezprzewodowy umożliwia budowę stabilnego, mobilnego systemu telewizji przemysłowej.
Divar XF to nowoczesne, wielofunkcyjne rejestratory cyfrowe przystosowane do pracy w najbardziej wymagających systemach monitoringu wizyjnego. Rejestratory cyfrowe Divar XF firmy Bosch Security Systems pozwalają na zapis obrazów z 8 lub 16 kanałów wideo.
GV-Compact DVR firmy GeoVision to zaawansowany technologicznie mobilny rejestrator wizji i fonii, pozwalający na bezprzewodowy zapis obrazów i dźwięków z kamer CCTV. Mobilny rejestrator GV-Compact DVR pozwala na zapis obrazów z czterech kamer CCTV oraz dźwięku z 4 kanałów fonicznych.
Karta DVR GV250 GeoVision to najlepsza propozycja na zapis wizji w niewielkich aplikacjach dozorowych. Seria kart DVR GV250 jest ceniona przez bardzo szerokie grono użytkowników.
GV2008 firmy GeoVision to obecnie jedna z najlepszych na rynku kart DVR. Model GV2008 idealnie nadaje się do budowy średnich i dużych systemów wizyjnych. Urządzenie pozwala na jednoczesny zapis wizji i fonii z 8 kanałów wideo i 8 kanałów audio.
Rejestratory GeoVision z serii RA16400 to najwyższej jakości urządzenia dozorowe zapewniające doskonałą jakość nagrywanych materiałów oraz najwyższe bezpieczeństwo. Rejestratory GeoVision z serii RA16400 są zarówno odporne na uszkodzenia mechaniczne jak i włamania z zewnątrz.
DVR16H2302 Divar-Bilinx to zaawansowany rejestrator cyfrowy wykorzystywany w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. Urządzenie umożliwia rejestrację wizji z szesnastu kanałów.
Karty DVR GV2008 wraz z dedykowanym oprogramowaniem marki GeoVision pozwalają na budowę nowoczesnej aplikacji monitoringu przemysłowego. Karty DVR GV2008 doskonale sprawdzają się w systemach monitoringu, gdzie istnieje konieczność wysokiej jakości rejestracji wizji i fonii.
Profesjonalna kamera przemysłowa LC-608GV to kolejny znakomity produkt marki LC Security. Model LC-608GV cechuje się doskonałą jakością wytwarzanych obrazów.
JSA-HQ800 to profesjonalne urządzenie dozorowe. Znakomity rejestrator cyfrowy JSA-HQ800, z pewnością znajdzie zastosowanie w systemie monitoringu niejednej firmy.
Model KPD 604 to obecnie jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku, służących do budowy profesjonalnych aplikacji CCTV. Rejestrator cyfrowy KPD 604 doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie wymagana jest rejestracja obrazu z dużą prędkością i wysoką jakością obrazów.
AVC715 to wysokiej jakości rejestrator cyfrowy pracujący w oparciu o technologię TRIPLEX. Dzięki pracy w trybie TRIPLEX użytkownik rejestratora cyfrowego AVC715 może jednocześnie odtwarzać materiał archiwalny, rejestrować bieżące obrazy oraz podglądać wizję w czasie rzeczywistym.
KPD 616 to funkcjonalny rejestrator cyfrowy posiadający możliwość pracy w sieci komputerowej. Rejestrator KPD 616 został wyposażony w obsługę kilku protokołów (TCP/IP, DHCP, FTP, DDNS), dzięki czemu znakomicie sprawdza się podczas pracy sieciowej.
Rejestrator cyfrowy wizji LC-PVR 4000 cechuje się funkcjonalnością oraz ogromnymi możliwościami, które sprawiają, że model LC-PVR 4000 całkowicie wykracza poza możliwości konkurencyjnych produktów na rynku.
AVC760 to profesjonalny rejestrator cyfrowy marki AVTECH. Rejestrator DVR AVC760 to doskonała propozycja na budowę niewielkiego lub średniego systemu telewizji dozorowej.
Nowoczesny rejestrator cyfrowy AVC717 to niezwykle stabilne urządzenie CCTV. System operacyjny rejestratora cyfrowego wideo zaprojektowany jest w oparciu o system LINUX.
Karty komputerowe to doskonała alternatywa dla wolnostojących rejestratorów cyfrowych. Cechą charakterystyczną dla kart komputerowych DVR jest przede wszystkim niższa cena i zwiększona funkcjonalność. Liderem produkcji kart komputerowych do budowy cyfrowych systemów monitoringu jest firma Geovision.
Rejestratory DVR z serii PVR500 to specjalistyczne rejestratory operacyjne zaliczane do grupy urządzeń przenośnych. Miniaturowe rozmiary rejestratora PVR500 pozwalają na jego swobodne przenoszenie.
LC-471 wysokiej klasy kamer kompaktowa zaprojektowana do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Urządzenie przystosowane jest do pracy w zakresie temperatur od -10 do +50 stopni Celsjusza oraz przy max. wilgotności powietrza RH95%.
Kamery z serii LC-503P/C3138 łączą w sobie zalety kamer kolorowych i monochromatycznych. Kamery dzień/noc stanowią podstawowy element systemów CCTV przeznaczonych do całodobowej obserwacji.
Kamera przemysłowa LTC 1461/11 gwarantuje doskonałej jakości obraz w pełnym kolorze. Kamera przemysłowa LTC 1461/11 należy do kamer kolorowych z serii FlexiDomeXT. Elementem wyróżniającym ten model kamery jest jej doskonała jakość obrazu rzędu 540 linii telewizyjnych.
Jak powinien wyglądać monitoring kantoru lub małego sklepu jubilerskiego? Mała instalacja telewizji przemysłowej w takich miejscach jak salon jubilerski czy kantor powinna składać się z jednej kamery, monitora i wysokiej klasy rejestratora cyfrowego.
Rejestrator cyfrowy DiBos Micro firmy Bosch został wyposażony w 6 kanałów wideo oraz wewnętrzny dysk twardy o pojemności 120GB. Urządzenie zapisuje wizję z prędkością 180 obrazów na sekundę.
Gv1120 to karta będąca jednym z modeli nowej serii kart komputerowych firmy Geovision. Nowa seria kart rejestracyjnych Geovision nosi nazwę Combo, co świadczy o wielofunkcyjności kart. Combo to połączenie w jedno kilku modułów, takich rejestracji dźwięku i obrazu oraz wyświetlania obrazu na żywo.
Rejestrator cyfrowy JSA-HQ400 to urządzenie służące do cyfrowego zapisu wizji z kamer przemysłowych. Rejestrator cyfrowy JSA-HQ400 wyposażony jest w cztery wejścia wideo, moduł umożliwiający pracę w sieci lokalnej oraz specjalny wyświetlacz LCD. JSA-HQ400 to zaawansowany i profesjonalny rejestrator cyfrowy spełniający wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.
Karty DVR to specjalne podzespoły komputerowe, które posiadają takie samo zastosowanie jak cyfrowe rejestratory wizji. Karty komputerowe DVR pozwalają na rejestrację i podgląd obrazu z kamer przemysłowych. Obraz rejestrowany jest na lokalnych dyskach twardym komputera PC, na którym zainstalowano kartę DVR. Karty DVR także pozwalają na podział monitora w celu oglądanie obrazu z więcej niż jednej kamery.
Rejestrator cyfrowy CPD501 wyposażony jest kartę sieciową, która umożliwia obsługę rejestratora za pośrednictwem Internetu. CPD501 wyposażony jest w cztery wejścia wideo i jedno audio. Wszystkie dane przekazywane z kamer przemysłowych zapisywane są na wewnętrznych dyskach rejestratora CPD501.

Archiwum