rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

BCS-1604HE-U

Strona główna  »  Artykuły  »  BCS-1604HE-U


BCS-1604HE-U
Przedstawiamy Państwu wielokanałowy rejestrator hybrydowy z serii BCS-1604HE-U, który doskonale nadaje się do zastosowania w średnich i dużych systemach telewizji przemysłowej. Ze względu na możliwość współpracy zarówno z kamerami analogowymi, jak i sieciowymi IP, rejestrator hybrydowy z serii BCS-1604HE-U doskonale sprawdza się w miejscach, w których istniejące instalacje analogowe chcemy rozbudować o kamery IP.
Rejestrator hybrydowy BCS-1604HE-U pozwala na zapis sygnału wideo łącznie z 20 źródeł, w tym z 16 analogowych kamer przemysłowych i 4 kamer sieciowych IP (obsługa również kamer megapikselowych IP). Urządzenie oferuje bardzo dobre parametry zapisu sygnałów wideo, dzięki czemu uzyskiwane przy jego pomocy nagrania wideo pozwalają na skuteczną wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych. Częstotliwość odświeżania obrazu dla kamer analogowych wynosi 400 kl./s dla rozdzielczości D1, natomiast dla kamer IP wynosi 100 kl./s dla rozdzielczości 720p. Na wyposażeniu omawianego produktu znajdziemy najnowszy standard kompresji wideo H.264, który pozwala na znaczne zaoszczędzenie pasma i pamięci bez pogarszania jakości obrazu (oszczędność nawet do 30% w porównaniu z formatem MPEG-4). Kolejnym atutem użytkowym modelu BCS-1604HE-U jest podwójne strumieniowanie, które pozwala na optymalne dostosowanie poziomu jakości przesyłanych i rejestrowanych obrazów do możliwości i wymagań stawianych przez konkretną instalację nadzoru wideo. Zastosowana w urządzeniu technologia pracy PENTAPLEX sprawia, że rejestrator hybrydowy z serii BCS-1604HE-U może jednocześnie wyświetlać obraz, nagrywać, archiwizować, odtwarzać i przesyłać go po sieci IP.

Pozostałe właściwości użytkowe modelu BCS-1604HE-U:

Obsługa do 8 dysków HDD twardych o pojemności 2TB każdy (łącznie 16TB) lub 6 dyskach i nagrywarce DVD (szybkie i łatwe przenoszenie danych na inne urządzenia)
Wysoce odporny na awarie system operacyjny LINUX
Synchroniczne odtwarzanie wszystkich kanałów analogowych jednocześnie
Synchroniczne odtwarzanie 4 kanałów IP w D1 lub 1 kanału w rozdzielczości megapikselowej
1 dwukierunkowy tor audio
Pokrętło Shuttle Jog
Maskowanie kamer i efektywna funkcja detekcji ruchu
Zaawansowane sterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Inteligentne pozycjonowanie głowic 3D
Wyjścia: VGA, HDMI, e-SATA, BNC, SPOT, 16 wyjść przelotowych
16 wejść/1 wyjście audio
16 wejść/6 wyjść alarmowych (możliwość współpracy z systemami sygnalizacji włamania i napadu)
3 x USB 2.0