rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator DVR BCS-2404HF-S

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator DVR BCS-2404HF-S


Rejestrator DVR BCS-2404HF-S
Rejestrator DVR BCS-2404HF-S to profesjonalne urządzenie CCTV, które zaprojektowano na potrzeby wymagających systemów monitoringu wizyjnego dla dużych obiektów. Dzięki licznym rozwiązaniom technologicznym, rejestrator cyfrowy BCS-2404 HF-S jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Ze względu na swoją konstrukcję, doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których zakłada się obsługę do 24 kamer przemysłowych oraz 16 kanałów audio.

Istotną właściwością użytkową modelu BCS-2404HF-S jest zapis obrazu z prędkością 400 kl./s (25 kl./s na każdą obsługiwaną kamerę) dla rozdzielczości 4CIF (D1), dzięki czemu otrzymywane nagrania wideo, pozwalają na bezproblemowe rozpoznanie zarejestrowanych na nich osób i zdarzeń alarmowych. W przełożeniu na każdą z obsługiwanych kamer rejestracja obrazu odbywa się z prędkością 25 kl./s. Prezentowany produkt umożliwia zapis danych audio/wideo na maksymalnie na maksymalnie 8 dyskach twardych HDD SATA o pojemności do 2TB każdy. Dzięki tej właściwości użytkowej, omawiany produkt rewelacyjnie sprawdza się w miejscach, w których liczy się długi okres archiwizacji danych. Dzięki wielozadaniowemu trybowi pracy PENTAPLEX, rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S może jednocześnie wykonywać wiele czynności, takich jak: podgląd obrazu w trybie na żywo, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja oraz praca w sieci IP. Rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S zapisuje dany z wykorzystaniem najlepszej kompresji wideo H.264, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie przestrzeni dyskowej oraz przepustowości sieci.

Prezentowany rejestrator DVR posiada wbudowany interfejs sieciowy RJ-45 Ethernet, umożliwiający podłączenie do sieci komputerowej i pozwalający na prowadzenie zdalnego monitoringu z dowolnego miejsca na świecie. Zdalny podgląd obrazu z obsługiwanych przez rejestrator kamer przemysłowych może być realizowany za pomocą dowolnej przeglądarki WWW, dedykowanego oprogramowania lub telefonu komórkowego nowej generacji. Warto także dodać, że na wyposażeniu modelu BCS-2404HF-S cyfrowe wyjście wideo HDMI.