rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator sieciowy IP LC-4000NVR

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator sieciowy IP LC-4000NVR


Rejestrator sieciowy IP LC-4000NVR
LC-4000NVR LC Security to 4-kanałowy rejestrator sieciowy IP, który stworzono na potrzeby niedużych systemów nadzoru wideo IP, w których konieczne jest rejestrowanie obrazów w rozdzielczości HD w czasie rzeczywistym. Ze względu na te właściwości użytkowe, rejestrator IP LC-4000NVR jest szczególnie polecany do budowy skutecznych w działaniu systemów monitoringu IP dla sklepów, biur, przedszkoli, domów jednorodzinnych, magazynów, itp.

Rejestrator sieciowy LC-4000NVR LC Security umożliwia zarówno podgląd, jak i zapis obrazu w rozdzielczości 1280 x 720p, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, w których konieczna jest szczegółowa wideoweryfikacja osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Rejestrator IP LC-4000NVR LC Security może obsługiwać maksymalnie 4 kamery sieciowe, z których wizja jest rejestrowana z prędkością do 30 klatek na sekundę dla każdego kanału IP. Dzięki kompresji H.264  rejestrator LC-4000NVR cechuje się mniejszym zapotrzebowaniem na pamięć masową i przepustowość sieci.

Warto także zwrócić uwagę na pozostałe właściwości rejestratora NVR LC-4000NVR, wśród których znajdziemy m.in.: wyjście wideo VGA, obsługę dysku wewnętrznego HDD SATA o pojemności do 2 TB oraz zdalną obsługę z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki, oprogramowania lub urządzeń mobilnych (iPhone/Android).