rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AVC 787D

Strona główna  »  Artykuły  »  AVC 787D


AVC 787D
Hurtownia CCTV. AVC 787D to profesjonalny i zaawansowany technologicznie rejestrator do monitoringu wizyjnego, który daje ogromne możliwości nagrywania, ponieważ został wyposażony w 16 kanałów wideo oraz 4 kanały audio.
Ogromną zaletą rejestratora AVC 787D jest wbudowana nagrywarka DVD oraz możliwość zdalnego dostępu i konfiguracji z poziomu sieci komputerowej. Model AVC 787D pracuje w pełnym wymiarze trybu TRIPLEX. Daje on także możliwość rejestracji obrazów w kilku trybach (manualny, ciągły, detekcja ruchu, alarmowy, kalendarz), co znacznie ułatwia prowadzenie obserwacji i pozwala na odpowiednie dostosowanie do charakteru systemu CCTV. Ze względu na szerokie możliwości archiwizacji nagrań (2xHDD 400GB, nagrywarka DVD, port USB) rejestrator DVR z serii AVC 787D idealnie nadaje się do zastosowania w monitoringu całodobowym. Najistotniejsze parametry zapisu obrazu oraz dodatkowe właściwości techniczne cyfrowego rejestratora obrazu i dźwięku AVC 787D:
- prędkość zapisu obrazu : 400 klatek na sekundę,
- rodzaj kompresji obrazu: MPEG-4,
- maksymalna rozdzielczość PAL D1 (720x576),
- wbudowany interfejs Ethernet, obsługa protokołów sieciowych, obsługa DDNS,
- możliwość sterowania kamerami PTZ,
- możliwość konfiguracji parametrów zapisywanego obrazu, przyspieszanie odtwarzania, obraz w obrazie, zaawansowane wyszukiwanie nagrań archiwalnych.