rejestratorydvr.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AVC-790/KPD671

Strona główna  »  Artykuły  »  AVC-790/KPD671


AVC-790/KPD671
AVC-790/KPD671 to zaawansowany technicznie rejestrator cyfrowy, który za sprawą swojej konstrukcji znajduje zastosowanie w wymagających systemach telewizji przemysłowej. Rejestratory DVR AVC-790/KPD671 zostały zaprojektowane z myślą o niedużych systemach telewizji przemysłowej, w których oprócz wysokiej jakości obrazu ceni się wydajność i stabilność pracy.
Przy pomocy modelu AVC-790/KPD671 możemy nagrywać obraz z 4 kamer jednocześnie w czasie rzeczywistym. Wysoka prędkość zapisu obrazu bo aż 100 klatek na sekundę gwarantuje nam płynne nagrania video na których bez trudu rozpoznamy nawet szybko poruszające się obiekty. Zdecydowanie największym atutem rejestratora AVC-790/KPD671 jest kompresja H.264, która znacznie zwiększa wydajność oraz ogranicza koszty związane z budową i funkcjonowaniem systemu telewizji przemysłowej. Ponadto, kodek H.264 nie pogarsza jakości obrazów, jak to ma miejsce w przypadku innych metod kompresji sygnałów wideo. Wysoka funkcjonalność, stabilność pracy oraz doskonała jakość nagrań to cechy, które najlepiej charakteryzują rejestrator AVC-790 /KPD671. Urządzenie jest obecnie najlepszą propozycją na zapis obrazu w małych systemach CCTV. Pozostałe zalety użytkowe prezentowanego rejestratora DVR:

- wbudowany moduł sieciowy (zdalna obserwacja poprzez sieć LAN/WAN/Internet)
- technologia pracy PENTAPLEX (realizacja kilku czynności jednocześnie: podgląd, zapis, odtwarzanie, archiwizacja i praca w sieci IP)
- przyjazne dla użytkowników menu w języku polskim
- zapis danych na jednym dysku twardym (obsługa szybkich dysków HDD SATA)
- cyfrowy zapis dźwięku (1 wejście audio)